Кафедра ТКШВ

Кафедра технології і конструювання швейних виробів

Хмельницького нацiонального унiверситету

Кафедра ТКШВ
Меню сайта

Фейсбук

Твиттер

Корисні посилання
 • Хмельницький національний університет
 • Дистанційна освіта
 • Інформаційна система "Електронний університет"
 • Модульне середовище для навчання

 • Пошук

  Календар
  «  Август 2018  »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
    12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031

  Статистика

  RSS Головна 16.08.2018, 11:47

  На кафедрі технології та конструювання швейних виробів (ТКШВ) ведеться плідна робота, направлена на реалізацію творчих можливостей студентів спеціальностей «Технологія виробів легкої промисловості» та «Конструювання та технології швейних виробів». З цією метою створено Художньо-технічну раду кафедри ТКШВ, до якої входять Славінська А.Л., Кущевський М.О., Троян О.М., Краснюк Л.В., Кулешова С.Г., Буханцова Л.В., Лущевська О.М. та Стоянова О.П.

  Навчання на спеціальностях «Технологія виробів легкої промисловості» та «Конструювання та технології швейних виробів» сформовано таким чином, щоб студенти могли реалізувати свої творчі можливості як на молодших, так і на старших курсах, тобто на протязі всього терміну навчання під час вивчення дисциплін «Малюнок і основи художньої графіки», «Основи композиції», «Кольорознавство», «Спецкомпозиція виробів», «Основи комп’ютерного дизайну», «Історія костюма», «Проектування художніх систем» та «Експериментальна робота у матеріалі», а також у ході виконання науково-дослідної роботи, переддипломної практики та дипломного проектування.

  З результатами своєї творчої роботи (авторськими колекціями одягу) студенти постійно приймають участь у різноманітних всеукраїнських та міжнародних конкурсах молодих дизайнерів одягу, фестивалях та «Сезонах моди» тощо.

  Розкриття творчого потенціалу на протязі навчання в університеті допомагає студентам, майбутнім спеціалістам, у подальшому професійному становленні як магістра швейних виробів, дизайнера, інженера-модельєра-конструктора, інженера-технолога тощо.

  Copyright MyCorp © 2018
  Яндекс.Метрика
  Rambler's Top100