В період з 15 по 18 грудня 2020 року на кафедрі технології і конструювання швейних виробів відбувся online захист дипломних магістерських робіт за спеціальністю 182 Технології легкої промисловості, спеціалізація – художнє моделювання, конструювання та технології швейних виробів.
Незвичний формат цьогорічного захисту магістерських робіт полягав у тому, що вперше він проводився за технологіями дистанційного навчання в режимі online за допомогою сервісу Zoom з відео фіксацією процедури захисту.

В екзаменаційну комісію було представлено 39 дипломних робіт студентів денної, заочної та дистанційної форм навчання. Незважаючи на дистанційну форму захисту, екзаменаційна комісія відзначає чітку організацію підготовки та високий рівень захисту диплом ... Читати далі »

Переглядів: 96 | Додав: Admin | Дата: 05.01.2021

Проведення лабораторної роботи професіоналом-практиком власницею торгової марки Novodvorskaya_underwear. Хмельницький нацiональний унiверситет

Для студентів спеціальності 182 Технології легкої промисловості з дисципліни Основи технології виробів (лектор доцент кафедри ТКШВ Кошевко Ю.В.) була проведена лабораторна робота «Технологічна обробка корсетних виробів на прикладі бюстгальтера. Лабораторну роботу проводила студентка-магістрантка, підприємець Дік Наталія.
Переглядів: 160 | Додав: Admin | Дата: 15.12.2020

03 грудня 2020 року професором Технологічно-природничого університету м.Бидгощ (Польща), почесним доктором Хмельницького національного університету Францішеком Бромбереком для студентів освітніх рівнів, а саме бакалаврів, магістрів і докторантів філософії, були проведені лекції на теми «Система освіти в Республіці Польща та особливості навчання в Технологічно-природничому університеті м.Бидгощ» та «Вибрані технічні та організаційні проблеми при створенні та виготовленні медичного пристрою для штучної вентиляції легень».

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА ФРАНЦІШЕКА БРОМБЕРЕКА 
ДЛЯ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ 
ХМЕЛЬНИЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ. Хмельницький нацiональний унiверситет ... Читати далі »

Переглядів: 73 | Додав: Admin | Дата: 08.12.2020

Участь кафедри Технології і конструювання швейних виробів в IV-й Міжнародній конференції текстильних та фешн технологій. Хмельницький нацiональний унiверситет

Колектив кафедри Технології та конструювання швейних виробів 20.10.20р. прийняв активну участь в IV Міжнародній конференції текстильних та фешн технологій, присвяченій 90-річному ювілею Київського національного університету технологій та дизайну

Участь кафедри Технології і конструювання швейних виробів в IV-й Міжнародній конференції текстильних та фешн технологій. Хмельницький нацiональний унiверситет ... Читати далі »

Переглядів: 190 | Додав: Admin | Дата: 20.10.2020

Викладачі кафедри Технології та конструювання швейних виробів доц. Мица В.В., Домбровська О.М. прийняли участь в робочій онлайн конференції, яка відбувалася в приміщенні Міськвиконкому 14.07.2020 р. Головне питання робочої конференції - налагодження співпраці з представниками міської влади, освіти та бізнесу міста Наманган (Узбекистан).

У конференції взяв участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Узбекистан Микола Дорошенко, який готовий сприяти налагодженню співробітництва між містами Хмельницький та Наманган.

Розвиток міжнародної співпраці. Хмельницький нацiональний унiверситет

Заступник міського голови Андрій Бондаренко зазначив, що легка промисловість міста, головним чином, ґрунтується на використанні імпортної сировини і перспективною для міста Хмельницького є співпраця з містом Н ... Читати далі »

Переглядів: 85 | Додав: Admin | Дата: 24.07.2020

Команда кафедри технології і конструювання швейних виробів представляє мобільний додаток CloStyler.

У додатку доступні три різні методики конструювання (ЦНДІШП, ЄМКО РЕВ, Мюллер і Син), можливий розрахунок конструкцій на вісім видів одягу як жіночого, так і чоловічого асортименту (топ жіночий, штани, чоловічий піджак, жіночий жакет, спідниця, сукня, блузка, чоловіча сорочка). Додаток функціонує українською, російською і англійською мовами.Додаток призначений для використання:
- викладачами і студентами ЗВО (галузі: «Технології легкої промисловості»; «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості»; «Дизайн одягу»);
- представниками швейних підприємств з індивідуального виготовлення одягу;
- учнями та викладачами коледжів, технікумів;
- учнями старших класів загальноосвітніх шкіл;
- «любителями» ... Читати далі »

Переглядів: 258 | Додав: Admin | Дата: 21.07.2020

26 лютого 2020 року студенти та викладачі спеціальності 182 Технології легкої промисловості відвідали провідне підприємство швейної галузі ПАТ «Хмільницька швейна фабрика «Лілея».

Співпраця викладачів кафедри Технології та конструювання швейних виробів з провідними фахівцями ПАТ «Хмільницька швейна фабрика «Лілея» що до реалізації та організації освітнього процесу. Хмельницький нацiональний унiверситет

Фабрика була заснована 1944 року на базі невел ... Читати далі »

Переглядів: 1097 | Додав: Admin | Дата: 02.03.2020

Українська легка промисловість має величезний потенціал. В Україні активно розвиваються текстильна, швейна, трикотажна, шкіряна, взуттєва, шкіргалантерейна, хутряна та інші сфери. Завдяки самовідданій праці, оригінальним рішенням та високій якості, одяг українських виробників завойовує все більшу популярність не тільки на вітчизняному, а й на міжнародних ринках.

Саме тому 4 лютого 2020 року в приміщенні Вінницької ТПП відбувся українсько-киргизький бізнес-форум легкої промисловості.

Участь делегації 
Хмельницького національного університету 
В українсько-киргизькому галузевому бізнес-форумі 
З легкої промисловості. Хмельницький нацiональний унiверситет ... Читати далі »

Переглядів: 374 | Додав: Admin | Дата: 10.02.2020

В кожної кафедри нашого навчального закладу є своя історія і свої традиції. Кафедра Технології та конструювання швейних виробів не є винятком... Однією з традицій нашого колективу є проведення щорічного конкурсу фахової майстерності «Погляд на майбутню професію», який проведено 26 жовтня 2019 року. Учасниками конкурсу стали вихованці СЗОШ та професійних навчальних закладів швейного спрямування із Старо-Костянтинівського, Ярмолинецького та інших районів Хмельниччини.

КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ НА КАФЕДРІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ. Хмельницький нацiональний унiверситет

КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ Н
		<!-- ... Читати далі »

Переглядів: 588 | Додав: Admin | Дата: 04.11.2019

Не минуло й двох тижнів з того дня, як викладачі кафедри Технології і конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету приймали гостей і поздоровлення з приводу 50-тиріччя заснування кафедри, як ми знову у центрі уваги... Саме 26 жовтня до нас завітали всі ті, хто бажав ознайомитись із викладачами кафедри ТКШВ та умовами навчання за напрямом 182 «Технології легкої промисловості».

«День гостинності» на кафедрі Технології і конструювання швейних виробів. Хмельницький нацiональний унiверситет

«День гостинності кафедри ТКШВ» є традиційним і проводиться двічі на рік. На протязі кількох годин гості кафе ... Читати далі »

Переглядів: 950 | Додав: Admin | Дата: 28.10.2019

1 2 3 ... 8 9 »
More info
Ми в соцмережах
links
Галерея
Контакти
Phone: (0382)777-360 Email: tksv@khnu.km.ua
Кафедра ТКШВ
29001 ХНУ
Інститутська 5