Міністерство економічного розвитку і торгівлі та Національний офіс інтелектуальної власності, за підтримки Міністерства освіти і науки України, ініціювало проведення конкурсу «Марафон з інтелектуальної власності – IP Marathon». 

«Марафон з інтелектуальної власності – IP Marathon» – конкурс серед команд, які, використовуючи ... Читати далі »

Переглядів: 387 | Додав: Admin | Дата: 26.04.2019

У період з 15 по 17 квітня 2019 року відповідно до наказу МОН України № 1313 від 28.11.2018 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся заключний тур Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю 182 Технології легкої промисловості освітньої програми «Конструювання та технології швейних виробів».

На урочистому відкритті 15 квітня 2019 року зі вступним словом до учасників звернулась голова оргкомітету олімпіади, проректор з освітньої діяльності Гаркавенко Світлана Степанівна . Також учасників привітали декан факультету індустрії моди Зубкова Людмила Іванівна та голова журі олімпіади, завідувач кафедри технології та конструювання швейних виробів Березненко Сергій Миколайович.

Всеукраїнська студентська олімпіада
зі спе
		<!-- ... Читати далі »

Переглядів: 348 | Додав: Admin | Дата: 26.04.2019

На кафедрі технології та конструювання швейних виробів велику увагу приділяють студентській науково-дослідній роботі. Впродовж усіх років існування кафедри ця робота проводилась дуже активно, студенти разом з керівниками працювали над актуальними і цікавими темами, виступали на семінарах та конференціях, кращі роботи подавались на конкурси, в яких студенти неодноразово отримували призові місця.

От і цей рік приніс ще одну перемогу кафедрі! На Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі знань «Технології легкої промисловості», що відбувся Київському національному університеті технологій та дизайну, Диплом ІІІ ступеня отримала конкурсна робота магістрантки кафедри ТКШВ Матрофайло М.В «Удосконалення процесів проект ... Читати далі »

Переглядів: 334 | Додав: Admin | Дата: 25.04.2019

Метою Фестивалю моди є створення умов для реалізації творчого потенціалу та пропаганди творчості молодих дизайнерів, а також звернення уваги до творчості молодих мас-медіа і зацікавлених спеціалістів в галузі дизайну та моди.

Хмельницький національний університет спільно з Спілкою дизайнерів України, з 30 травня до 4 червня 2019р. проводить 27-й Всеукраїнський Фестиваль молодих дизайнерів «Барви Поділля-2019». Хмельницький нацiональний унiверситет

В межах Фестивалю проводяться декілька к ... Читати далі »

Переглядів: 472 | Додав: Admin | Дата: 09.04.2019

22-23 березня викладачі кафедри технології і конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету відвідали всеукраїнський конкурс професійної майстерності «Прорив легкої промисловості України», який відбувся у м. Хмельницькому.
 

Викладачі кафедри технології і конструювання швейних виробів відвідали всеукраїнський конкурс професійної майстерності «Прорив легкої промисловості України». Хмельницький нацiональний унiверситет

Вітальне слово радника міністра освіти і науки України, Голови Національного галу ... Читати далі »

Переглядів: 361 | Додав: Admin | Дата: 08.04.2019

Вже не вперше 27 листопада 2018 року на кафедрі Технології і конструювання швейних виробів відбувся конкурс наукових розробок студентів групи ШВ 16-1 «Розробка конструкторської документації та виготовлення зразка головного убору для індивідуального споживача».

Конкурс наукових розробок студентів на кафедрі 
Технології і конструювання швейних виробів. Хмельницький нацiональний унiверситет

Основна мета проведення даного конкурсу – сприяти формуванню практичних навичок і вмінь студентів у висловлюванні власної думки при розробці індивідуального головного убору.

... Читати далі »

Переглядів: 601 | Додав: Admin | Дата: 27.11.2018

Шановні науковці!

Хмельницький національний університет інформує Вас, що з 15 по 16 листопада 2018 року проводиться Міжнародна науково-практична інтернет-конференція молодих вчених та студентів «Ресурсозберігаючі технології легкої, текстильної і харчової промисловості».

Напрями роботи конференції:

Платформа 1.Індустрія моди та технології легкої промисловості:

- актуальні проблеми сучасного дизайну;

- промислові інновації у модній індустрії;

- товарознавчі аспекти стійкості довкілля.

Платформа 2 Прогресивні хімічні та електрохімічні технології.

Платформа 3. ... Читати далі »

Переглядів: 1070 | Додав: Admin | Дата: 06.09.2018

 

27 квітня 2018 року у Хмельницькому національному університеті на кафедрі технології і конструювання швейних виробів завдяки ініціюванню компанії SOFTORG та виробника обладнання JACK відкрито навчально-наукову лабораторію Технології і моди із сучасним високотехнологічним швейним обладнанням.

У відкритті лабораторії взяли участь ректор ХНУ Микола Скиба, завідувач кафедри ТКШВ Алла Славінська, керівник компанії SOFTORG Олександр Звєрєв, віце-президент асоціації «Укрлегпром» Тетяна Ізовіт, представники компаній JACK і SOFTORG, асоціації «Укрлегпром», підприємств та органів державної влади Хмельниччини, а також викладачі та студенти ХНУ. Зокрема захід відвідали представники Х ... Читати далі »

Переглядів: 624 | Додав: Admin | Дата: 03.05.2018

12 квітня студенти та викладачі кафедри технології та конструювання швейних виробів відвідали приватне акціонерне товариство «Едельвіка», що знаходиться на Волині у м. Луцьк.

На сьогодні швейне підприємство «Едельвіка» - це найбільший виробник декоративних тканин в Україні, яке спрямовує свою діяльність у таких основних напрямках:
- виготовлення одягу (жіночого легкого, національного, спецодягу);
- виготовлення тканин (платтяно-костюмних, декоративних, спеціальних, технічних);
- виготовлення столових наборів (скатертини, серветки, рушники);
- виготовлення (пошиття) гардин;
- виготовлення рукавів фільтрувальних для газоочисних споруд;
- надання послуг по забезпеченню виробництва системами газоочищення.

Екскурсія кафедри технології та конструювання швейних виробів на ПрАТ «Едельв
		<!-- ... Читати далі »

Переглядів: 717 | Додав: Admin | Дата: 20.04.2018

gostinnosti-day-2017.jpg

4 березня 2018 року

в приміщенні кафедри «Технології та конструювання швейних виробів» за адресою:

 

м.Хмельницький, вул.Інститутська 5

 поверх 4-й  Будинку побуту (вхід з боку стадіону).

Почато заходу о 10:00.

                              В програмі заходу:

· екскурсія по кафедрі; ознайомленн ... Читати далі »

Переглядів: 637 | Додав: Admin | Дата: 20.02.2018

« 1 2 3 4 5 ... 8 9 »
More info
Ми в соцмережах
links
Галерея
Контакти
Phone: (0382)777-360 Email: tksv@khnu.km.ua
Кафедра ТКШВ
29001 ХНУ
Інститутська 5