На семінар

«Підвищення конкурентоспроможності швейних підприємств на основі високих комп’ютерних
технологій САПР
«ГРАЦІЯ»

 

Семінар проводить:

Директор науково-виробничого об’єднання «ГРАЦІЯ»
Крыженко Виталий Владимирович

 

1. Ознайомлення з можливостями САПР «ГРАЦІЯ» при вирішенні задач комплексної автоматизації проектування, підготовки виробництва, виготовлення та реалізації, обліку та планування в швейному виробництві.

Повна автоматизація конструкторської підготовки: побудова на комп’ютері лекал базового розміру, автоматична побудова леках необхідних розмірів, зростів та повнот з в ... Читати далі »

Переглядів: 1656 | Додав: Admin | Дата: 13.03.2015

«ДЕНЬ ГОСТИННОСТІ» НА КАФЕДРІ ТЕХНОЛОГІЇ І КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ

Кафедра Технології і конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету завжди приділяла значну увагу проведенню профорієнтаційній роботі серед потенційних абітурієнтів. Ця робота є ретельно спланованою і відповідально виконується всім дружнім колективом кафедри

В рамках профорієнтаційної роботи 15 лютого2015 року відбувся «День гостинності», організований колективом кафедри Технології та конструювання швейних виробів. Цей захід є традиційним і проводиться двічі на рік. Завдяки анкетуванню зареєстрованих гостей кафедри було виявлено географію розповсюдження інформації щодо умов вступу до ХНУ. Приємно зазначити, ... Читати далі »

Переглядів: 1706 | Додав: Admin | Дата: 24.02.2015

Переглядів: 1691 | Додав: Admin | Дата: 04.02.2015

У понеділок 5 січня розпочато реєстрацію абітурієнтів та випускників шкіл для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. Процес реєстрації триватиме впродовж 7 тижнів і завершиться 20 лютого 2015 року.
Загалом, учасники ЗНО матимуть можливість скласти не більше чотирьох тестів
Для вступу до нас необхідно мати сертифікати ЗНО 2015 року із наступних предметів::
1). Українська мова та література.
2). Математика.
3). Біологія.

Реєстрація на ЗНО доступна за цим посиланням http://register.testportal.com.ua/
Календар проведення зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів у 2015 році:
українська мова і література - 24 квітня 2015 року (п’ятниця);
математика – 12 червня 2015 року (п’ятниця);
біологія – 17 червня 2015 року (середа); ... Читати далі »

Переглядів: 1565 | Додав: Admin | Дата: 08.01.2015

КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «ПОГЛЯД У ПРОФЕСІЮ»

 

Відповідно до Розпорядження № 82 по ХНУ, 13 грудня 2014 року кафедрою Технології та конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету був проведений щорічний конкурс фахової майстерності «Погляд у професію».

Метою конкурсу є пропаганда спеціальностей швейної галузі та орієнтація випускників профільних навчальних закладів на вступ у 2015 році до нашого університету.

 

Реєстрація учасників конкурсу фахової майстерності

 

... Читати далі »

Переглядів: 1693 | Додав: Admin | Дата: 18.12.2014

ДЕНЬ ГОСТИННОСТІ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ

13 грудня 2014 року кафедрою Технології та конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету було проведено «День гостинності кафедри ТКШВ». Метою цього заходу є надання всебічної інформації потенційним абітурієнтам щодо умов проведення вступної кампанії 2015 року.

 

Імпровізована виставка навчально-методичних і наукових розробок викладачів кафедри

Гостями нашої кафедри стали учні випускних класів середньо освітніх та професійних навчальних закладів як Хмельниччини, так і інших регіонів. Особливо приємно відмітити, що на даному заході бул ... Читати далі »

Переглядів: 1640 | Додав: Admin | Дата: 15.12.2014

ПОДЯКА НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДАМ ЗА ЯКІСНО ПІДГОТОВЛЕНИХ АБІТУРІЄНТІВ

Професорсько-викладацький склад кафедри технології та конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету згідно наказу №146 від 10.10.2014 р. надіслав подяки навчальним закладам України за якісну підготовку та виховання учнів, які завдяки педагогічному таланту й чуйному відношенню директорів шкіл та вчителів отримали міцні знання, в 2014 році стали студентами, успішно продовжуючи навчання на кафедрі ТКШВ.

Завідувач д.т.н., професор Славінська А.Л. та викладачі кафедри побажали педагогічним колективам міцного здоров'я, оптимізму, благополуччя та успіхів в їх нелегкій, але такій важливій справі!

А також висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю з підготовки майбутніх висококваліфіко ... Читати далі »

Переглядів: 1198 | Додав: Admin | Дата: 22.11.2014

конкурс фахової майстерності

Переглядів: 1086 | Додав: Admin | Дата: 17.11.2014

ТВОРЧА СПІВДРУЖНІСТЬ КАФЕДРИ ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ З ПАТ «ВОЛОДАРКА»

 

Історія Вінницького швейного приватного акціонерного товариства "Володарка" починається з 1923 року. Перший колектив складався з 15-ти чоловічих і жіночих майстрів, які працювали на власному устаткуванні в орендованому приміщенні, і займалися оновленням старого одягу.

Поступово відкриваються нові цехи і напрями - невелика майстерня перетворюється на фабрику. У 1928 році швейній фабриці було надано ім'я на честь Володарського.

"Володарка" сьогодні - це сучасне динамічне підприємство, що активно розвивається, незмінною спеціалізацією якого є виробництво класичного чоловічого одягу.

... Читати далі »

Переглядів: 1730 | Додав: Admin | Дата: 15.11.2014

«І КОРИСНО, І ЦІКАВО».

На сьогодні, як і раніше, найбільш корисну інформацію практичного призначення студентам можна отримати лише від досвідчених фахівців, які працюють у виробничій сфері. Не винятком стала і зустріч студентів 3-го та 4-го курсів кафедри «Технології та конструювання швейних виробів» Хмельницького національного університету з працівниками «Кам’янець-Подільського колективного швейного об’єднання».

Дане підприємство має свою історію, яка розпочалась у далекому 1927 році. Саме тоді, у одному з найбільших та гарних будівель живописного Кам’янець-Подольського, на «Вірменській площі» була заснована швейна артіль, яка з часом перетворилася в сучасну шв ... Читати далі »

Переглядів: 1699 | Додав: Admin | Дата: 06.11.2014

« 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 »
More info
Ми в соцмережах
links
Галерея
Контакти
Phone: (0382)777-360 Email: tksv@khnu.km.ua
Кафедра ТКШВ
29001 ХНУ
Інститутська 5