13:05
CloStyler - Android додаток для розрахунку конструкцій одягу

Команда кафедри технології і конструювання швейних виробів представляє мобільний додаток CloStyler.

У додатку доступні три різні методики конструювання (ЦНДІШП, ЄМКО РЕВ, Мюллер і Син), можливий розрахунок конструкцій на вісім видів одягу як жіночого, так і чоловічого асортименту (топ жіночий, штани, чоловічий піджак, жіночий жакет, спідниця, сукня, блузка, чоловіча сорочка). Додаток функціонує українською, російською і англійською мовами.Додаток призначений для використання:
- викладачами і студентами ЗВО (галузі: «Технології легкої промисловості»; «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості»; «Дизайн одягу»);
- представниками швейних підприємств з індивідуального виготовлення одягу;
- учнями та викладачами коледжів, технікумів;
- учнями старших класів загальноосвітніх шкіл;
- «любителями» швейної справи.
Для роботи з додатком, користувач вибирає мову, методику конструювання, асортимент, вводить розмірні ознаки і прибавки, або завантажує попередньо збережені дані, і тисне «Розрахувати». Користувачеві надається зображення креслення конструкції, послідовність формул, назви відрізків і їх розраховані величини.
Вихідними даними для розрахунку є розмірні ознаки та прибавки до основних конструктивних відрізків. Розрахунок виконується в порядку побудови базової конструкції. Назви відрізків відповідають точкам на приведених рисунках.
В програмі передбачена можливість збереження введених вихідних даних (розмірних ознак і прибавок), а також автозаповнення полів нулями, якщо користувач попередньо не зберіг жодних вихідних даних.

У лайт версії можливий розрахунок конструкцій тільки на два види одягу: - жіночу спідницю по методиці Мюллер і син; - топ жіночий за методикою ЦНДІШП.
У повній версії немає обмежень!

Лайт версія - Завантажити

Завантажити з Google Play

Повна версія - Завантажити 

Завантажити з Google Play

Переглядів: 36 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Ми в соцмережах
links
Галерея
Контакти
Phone: (0382)777-360 Email: tksv@khnu.km.ua
Кафедра ТКШВ
29001 ХНУ
Інститутська 5