15:48
«День гостинності» на кафедрі Технології і конструювання швейних виробів

Не минуло й двох тижнів з того дня, як викладачі кафедри Технології і конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету приймали гостей і поздоровлення з приводу 50-тиріччя заснування кафедри, як ми знову у центрі уваги... Саме 26 жовтня до нас завітали всі ті, хто бажав ознайомитись із викладачами кафедри ТКШВ та умовами навчання за напрямом 182 «Технології легкої промисловості».

«День гостинності» на кафедрі Технології і конструювання швейних виробів. Хмельницький нацiональний унiверситет

«День гостинності кафедри ТКШВ» є традиційним і проводиться двічі на рік. На протязі кількох годин гості кафедри отримати корисну інформацію та відповіді на питання, які пов’язані з умовами навчання, особливостями вступної кампанії 2020 року, розміром стипендій, проживанням в гуртожитку, наявності повноцінної інфраструктури університету та ін.

«День гостинності» на кафедрі Технології і конструювання швейних виробів. Хмельницький нацiональний унiверситет

Перед присутніми виступили представники деканату ФТіД та кафедри ТКШВ. Приємно відзначити те, що кожен рік діапазон запитань у присутніх постійно розширюється, що свідчить про їх небайдужість до можливості отримати вищу освіту саме у нашому навчальному закладі.

Дружній колектив кафедри завжди ретельно готується до подібних заходів. Цей раз теж не став випадком: під час екскурсії по аудиторіям кафедри потенційні абітурієнти мали можливість ознайомитись із досягненнями наших студентів і уявити себе на місці першокурсників на наступний рік.

«День гостинності» на кафедрі Технології і конструювання швейних виробів. Хмельницький нацiональний унiверситет

Особливу зацікавленість у потенційних абітурієнтів викликала діяльність нашого Студентського будинку моделей, Конструкторського бюро, системи САПР та 3D-принтер, які використовуються у навчальному процесі.

Отже, завдяки такому заходу гості кафедри отримали вичерпну інформацію, яка дозволить їм чітко зорієнтуватися у безпомилковому виборі своєї майбутньої професії та форми навчання в Хмельницькому національному університеті.

Доцент кафедри технології та конструювання швейних виробів ХНУ, Привала В.О.

Переглядів: 118 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Ми в соцмережах
links
Галерея
Контакти
Phone: (0382)777-360 Email: tksv@khnu.km.ua
Кафедра ТКШВ
29001 ХНУ
Інститутська 5