11:22
Команда кафедри технології і конструювання швейних виробів готується до VIII Фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2019

17 вересня в НТУУ КПІ відбувся тренінг «Підготовка до виступу на Конкурсі інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2019».

Метою Конкурсу стартапів є визначення найцікавіших і найактуальніших проектів та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

Тренінг відвідало близько сорока команд з різних вузів України. Від Хмельницького національного університету фіналістом став проект «Одяг-конструктор» авторів: д-р техн. наук, професора кафедри технології і конструювання швейних виробів Оксани Захаркевич, канд. техн. наук, доцента Юлії Кошевко. До складу команди ввійшли: канд. техн. наук, доцент Світлана Кулешова, майстер виробничого навчання Оксана Хасанова та студенти-учасники конструкторського бюро факультету технологій і дизайну Марія Сорока, Юлія Вітюк та Наталя Дік.

Команда кафедри технології і конструювання швейних виробів готується до VIII Фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2019. Хмельницький нацiональний унiверситет

Лектори дали цінні поради фіналістам щодо структури та наповнення презентації, а також як подати свій проект потенційним інвесторам. Серед традиційних інвесторів конкурсу Sikorsky Challenge – Boeing, Президентський Фонд Леоніда Кучми, Фонд науково-технічного розвитку України ім. В.С. Михалевича, Венчурний фонд «USP Capital», фонд CRDF Global, Credi Agricol Bank, центр антикризових ініциатив, Укрексімбанк, Progresstech-Ukraine,

Бізнес-инкубатор «Eazi Start» та інші. Представники цих компаній обирають для себе цікаві проекти, з командами яких підписують угоди на фінансову підтримку.

Фінал відбудеться з 8 по 10 жовтня 2019 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».

Інформація кафедри технології і конструювання швейних виробів

Переглядів: 41 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Ми в соцмережах
links
Галерея
Контакти
Phone: (0382)777-360 Email: tksv@khnu.km.ua
Кафедра ТКШВ
29001 ХНУ
Інститутська 5