15:05
Команда кафедри ТКШВ взяла участь у першому етапі «Марафону з інтелектуальної власності – IP Marathon»

Міністерство економічного розвитку і торгівлі та Національний офіс інтелектуальної власності, за підтримки Міністерства освіти і науки України, ініціювало проведення конкурсу «Марафон з інтелектуальної власності – IP Marathon». 

«Марафон з інтелектуальної власності – IP Marathon» – конкурс серед команд, які, використовуючи інструменти права інтелектуальної власності, мають провести дослідження, розробку продукту та презентацію інноваційних проектів українських винахідників. 
24 квітня 2019 року команда Хмельницького національного університету взяла участь у першому етапі конкурсу зі стартап-проектом «GarmentSet». Команду представляли лідери проекту д-р техн. наук, професор кафедри технології і конструювання швейних виробів Оксана Захаркевич та канд. техн. наук, доцент Юлія Кошевко. До складу команди ввійшли: канд. техн. наук, доцент Світлана Кулешова, майстер виробничого навчання Оксана Хасанова та студенти-учасники конструкторського бюро факультету технологій і дизайну Марія Сорока та Юлія Вітюк. 
Перед початком Марафону з вітальним словом виступили Сергій Шкураков, заступник директора Департаменту інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі, та Віталій Чернюк, керівник експертної групи з питань комунікації та організаційно-методичного забезпечення стратегічного планування директорату інновацій та трансферу технологій Міністерства освіти і науки України.

Мета заходу – стимулювання української молоді, представників малого та середнього бізнесу, стартапів, винахідників та інших учасників інноваційної діяльності брати участь в інноваційному процесі, а також навчити складати бізнес-пропозицію, формувати конкурентоздатний продукт на ринку, презентувати свої ідеї і себе, як автора проекту. Були проведені цікаві лекції та презентації як подати свої ідеї потенційному інвестору. 
Команда ХНУ взяла участь у першому етапі «Марафону з інтелектуальної власності – IP Marathon». Хмельницький нацiональний унiверситет
З командами працювали та допомагали досвідчені ментори: Макс Герасічев – співзасновник компанії Brandstarter, консультант по краундфандингу, підприємець; Дмитро Розенфельд – спеціаліст із презентацій, засновник агенції «ROZENFELDOFFICE»; Олександр Кульвановський – радник з інновацій, керівник з 25-річним стажем у телеком, інформаційній безпеці, IT та менеджменті; Вероніка Кобзиста – медіа-консультант державних проектів і політичних лідерів, засновниця консалтингової агенції 9.Department.

Команда ХНУ взяла участь у першому етапі «Марафону з інтелектуальної власності – IP Marathon». Хмельницький нацiональний унiверситет

Усі учасники зі спікером Романом Дерегою (CEO & Founder The Movers – академія публічних виступів)

Фінал «Марафону з інтелектуальної власності – IP Marathon» пройде 16 травня 2019 року в рамках «Всеукраїнського фестивалю інновацій» у Торгово-промисловій палаті (м. Київ).

Бажаємо успіху нашій команді у фіналі!!!

Інформація кафедри технології і конструювання швейних виробів

Переглядів: 42 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Ми в соцмережах
links
Галерея
Контакти
Phone: (0382)777-360 Email: tksv@khnu.km.ua
Кафедра ТКШВ
29001 ХНУ
Інститутська 5