11:21
Перемога на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

На кафедрі технології та конструювання швейних виробів велику увагу приділяють студентській науково-дослідній роботі. Впродовж усіх років існування кафедри ця робота проводилась дуже активно, студенти разом з керівниками працювали над актуальними і цікавими темами, виступали на семінарах та конференціях, кращі роботи подавались на конкурси, в яких студенти неодноразово отримували призові місця.

От і цей рік приніс ще одну перемогу кафедрі! На Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі знань «Технології легкої промисловості», що відбувся Київському національному університеті технологій та дизайну, Диплом ІІІ ступеня отримала конкурсна робота магістрантки кафедри ТКШВ Матрофайло М.В «Удосконалення процесів проектування жіночого одягу повсякденного призначення в художній системі «колекція» під девізом «Еко-колорит». Науковий керівник - доц. Краснюк Л.В.

Наукова робота присвячена розробці та виготовленню авторської колекції жіночого одягу із використанням оздоблення в техніці вибійки на основі аналізу і застосування основних ознак еко-стилю та дослідження фізико-механічних властивостей натуральних матеріалів із лляних волокон.

Щирі вітання студентці Матрофайло М.В. та керівнику доц. Краснюк Л.В. з побажаннями подальших успіхів у наукових дослідженнях!!!

Переглядів: 28 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Ми в соцмережах
links
Галерея
Контакти
Phone: (0382)777-360 Email: tksv@khnu.km.ua
Кафедра ТКШВ
29001 ХНУ
Інститутська 5