14:06
Розвиток міжнародної співпраці

Викладачі кафедри Технології та конструювання швейних виробів доц. Мица В.В., Домбровська О.М. прийняли участь в робочій онлайн конференції, яка відбувалася в приміщенні Міськвиконкому 14.07.2020 р. Головне питання робочої конференції - налагодження співпраці з представниками міської влади, освіти та бізнесу міста Наманган (Узбекистан).

У конференції взяв участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Узбекистан Микола Дорошенко, який готовий сприяти налагодженню співробітництва між містами Хмельницький та Наманган.

Розвиток міжнародної співпраці. Хмельницький нацiональний унiверситет

Заступник міського голови Андрій Бондаренко зазначив, що легка промисловість міста, головним чином, ґрунтується на використанні імпортної сировини і перспективною для міста Хмельницького є співпраця з містом Наманган задля розвитку торговельно-економічних відносин і, зокрема, налагодження відносин у сфері текстильної промисловості, започаткування співробітництва між інститутами бізнесу та науки.

Олім Ісаєв, очільник міста Наманган розповів, що Наманган є одним з лідерів текстильної промисловості Узбекистану і зацікавлений у налагоджений співпраці між суб’єктами підприємництва легкої промисловості та закладами освіти наших міст.

З деканом технологічного факультету Наманганського інженерно-технологічного інституту Мубошшером Адхамов були обговорені можливі напрямки співпраці між навчальними закладами.

Розвиток міжнародної співпраці. Хмельницький нацiональний унiверситет

За результатами конференції досягнуто домовленостей більш детально опрацювати можливості співпраці, обмінятись наявними матеріалами та контактами, та після цього організувати зустріч для вирішення конкретних питань майбутнього співробітництва в різних сферах.

к.т.н., доц. Мица В.В.
к.т.н., доц.. Домбровська О.М.

Переглядів: 22 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Ми в соцмережах
links
Галерея
Контакти
Phone: (0382)777-360 Email: tksv@khnu.km.ua
Кафедра ТКШВ
29001 ХНУ
Інститутська 5