You are currently viewing SAINT VALENTINE’S DAY ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

SAINT VALENTINE’S DAY ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

  • Категорія запису:Новини

Saint Valentine’s Day

День Святого Валентина

День святого Валентина святкується вже кілька століть, і за цей час з’явилося безліч традицій, яким багато людей із задоволенням слідкують. Саме цьому чудовому святу і була присвячена кураторська година студентам гр. ШВ-20-1 14 лютого. У наш час «валентинки» популярні настільки, що за обсягом продажів поступаються лише різдвяним листівкам. Причому їх прийнято дарувати не тільки коханим, але і родичам, і друзям і навіть викладачам і колегам. Більш того, багато американців і європейці купують «валентинки» в подарунок своїм домашнім тваринам.

У деяких країнах День закоханих є еквівалентом нашого 8 березня, а от у Японії він, швидше, став своєрідним 23 лютого, так як там основну масу подарунків, квітів і привітань отримують чоловіки, а жінок «вшановують» 14 березня.

Саудівська Аравія сильно відзначилася в способі святкування Дня Святого Валентина, так як тут це свято строго настрого заборонене взагалі. Це єдина країна у світі, де така заборона накладена офіційно. Саудівська Комісія по запобіганню гріха заявила, що День Закоханих потрібно обов’язково заборонити, адже він розбещує підростаюче покоління і породжує гріх в їх душах. Усім магазинам під загрозою штрафів заборонено торгувати святковою символікою, а квітковим крамницях заборонено в цей день продавати червоні троянди.

Символом Дня святого Валентина вважаються два голуба. Це пов’язано з тим, що в середньовіччі набуло поширення повір’я, що саме 14 лютого ці птахи вибирають собі пару. Потім голубів стали зображати на «валентинках» і на коробках цукерок, крім цього, їх фігурками прикрашаються святкові торти….

І ще багато цікавого дізналися про свято кохання.

Тож кохайте і будьте коханими!!!

Мирного неба над головами усіх закоханих українців!!!З любов’ю, к.т.н., доц., куратор гр. ШВ 20-1 Мица В.В.