You are currently viewing УСПІШНА ДІЯЛЬНІСТЬ ГУРТКА “ШКОЛА МАЛОГО БІЗНЕСУ” ПРИ КАФЕДРІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ ХНУ

УСПІШНА ДІЯЛЬНІСТЬ ГУРТКА “ШКОЛА МАЛОГО БІЗНЕСУ” ПРИ КАФЕДРІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА КОНСТРУЮВАННЯ ШВЕЙНИХ ВИРОБІВ ХНУ

  • Категорія запису:Новини

Відповідно до рішення кафедри Технології і конструювання швейних виробів ( протокол засідання кафедри № 8 від 4 березня 2020 року), два роки тому розпочато функціонування гуртка «Школа малого бізнесу» для студентів кафедри ТКШВ.

Гурток засновано за ініціативою викладачів кафедри ТКШВ: доцента Привали В.О та доцента Мици В.В. Діяльність гуртка має наступні цілі і завдання:

  • надання теоретичного обґрунтування щодо можливості відкриття власного швейного бізнесу;
  • мотивування щодо можливості створення свого першого робочого місця власними зусиллями;
  • отримання слухачам гуртка практичних навичок у відкритті та веденні власного бізнесу;
  • закріплення студентами кафедри теоретичного матеріалу з вивчення дисципліни «Проектування підприємств» і «Основи технології виробів»;
  • створення передумов щодо організації нових робочих місць у вітчизняній швейній галузі і працевлаштування молоді;
  • напрацювання у слухачами гуртка вміння публічних виступів і відстоювання своєї точки зору.

Набір слухачів гуртка здійснюється на добровільній основі з числа студентів 4-го курсу; термін навчання – 2 семестри.

Заняття проводяться факультативно і у вільний від основних занять час. Навчання в гуртку завершуються написанням слухачами випускної роботи, при якісному виконанні якої студенти отримують відповідний іменний сертифікат.

В минулому навчальному році, не зважаючи на введення в університеті но-лайн режиму навчання,  слухачами гуртка стали 13 студентів гр.ШВ-17-1, які успішно пройшли повний курс навчання  і отримали відповідні сертифікати.

В поточному році до гуртка записалися 8 студентів гр.ШВ-18-1, що виявили бажання розширити свої знання, якими вони можуть скористатися  для відкриття власного швейного бізнесу.

доцент Привала В.О.